FERIE W BIBLIOTECE

 

Biblioteki to nie tylko miejsca ,gdzie można wypożyczyć książki- są to też idealne miejsca, w których można radośnie i przyjemnie spędzić wolny czas podczas tegorocznych ferii zimowych. Przekonały się o tym dzieci , które w tym roku uczęszczały na zajęcia organizowane przez biblioteki Gminy Woźniki .W tym roku ferie przebiegały pod hasłem "ZIMA , KSIĄŻKA I JA". W programie były przede wszystkim warsztaty plastyczne, głośne czytanie , różnego rodzaju gry planszowe i zabawy.

 

Podczas ferii przeprowadzono szereg konkursów z wybranej dziedziny wiedzy, wśród których zwycięzcy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami i słodyczami. Dużym powodzeniem cieszyły się stanowiska komputerowe, kolorowanki, kalambury, quizy i prace plastyczne - niespodzianki na dzień babci i dziadka. Na zakończenie ferii zorganizowano bal przebierańców.

 

Ferie w bibliotekach naszej Gminy dobiegły do końca .Należy zaliczyć je do bardzo udanych. Koncepcja spędzenia wolnego czasu w towarzystwie książek okazała się słuszna. Biblioteki wciąż są otwarte i czekają na wszystkich, którzy zechcą się z nią zaprzyjaźnić.

 

Zapraszamy znów za rok.